V rámci upřesnění nabídky je nejlepší osobní setkání. Níže nám, prosím, sdělte termín který je pro Vás nejvhodnější a my se vám pokusíme přizpůsobit.

P O P T Á V K A F A C E B O O K
Ager

Rychlá a kvalitní údržba zeleně

Společnost Ager se kromě správy nemovitostí a úklidu v nemovitých prostorách, zabývá i údržbou zeleně v Brně a dalších městech, díky čemuž může nabízet komplexní služby v péči o jakoukoliv budovu či zelenou plochu. Potřebujete udržet kancelář v čistotě a ještě mít krásně údržovaný trávník ve firmě nebo chcete jenom zastřihnout živý plot? Toto a ještě mnohem více nabízí Ager a jeho služby správa nemovitostí, úklid Brno a údržba zeleně. Vyzkoušejte naše komplexní služby a dostanete za to kvalitně odvedenou práci.

 

Údržba zeleně a její důležitost

Všichni víme, jak často drobnosti ovliňují velké věci. Např. úsměv, který navozuje pocit pohody, pořádek v kanceláři, který vypovídá o pečlivosti zaměstnanců, tak i krásně udržovaná zeleň napovídá o kvalitě firmy, společnosti či města. Protože každý vidí, jak se staráte o vlastní majetek a vytvoří si tak obrázek o tom, jak se budete starat vy o ten jeho. Nezahálejte v péči o vaši zeleň a nechte ji udržovat od profesionálů. Údržba zeleně od společnosti Ager, to je kvalita za férovou cenu.

Kotlářská 51a, 602 00 Brno

Facebook

Společnost Ager lze nalézt v databázi Evropské databanky, Obchodní hospodářské komory a HBI  

Správa nemovitosti Brno a okolí. Nabízíme tovněž službu údržba zeleně a komplexní servis pro údržbu zeleně. Pokud nechcete uklízet, zkuste rovněž úklid Brno za příznivé ceny.