V rámci upřesnění nabídky je nejlepší osobní setkání. Níže nám, prosím, sdělte termín který je pro Vás nejvhodnější a my se vám pokusíme přizpůsobit.

P O P T Á V K A F A C E B O O K
Ager

Profesionální správa nemovitosti v Brně a okolí

Potřebujete zajistit bezproblémový chod vaší nemovitosti? Hledáte kvalitní služby ověřené EN a ISO certifikátem kvality? Pokud ano, tak nehledejte mezi nezkušenými správci a raději zkuste správu nemovitosti Brno. Naše společnost Ager se specializuje na správu bytových prostor, kanceláří, pozemků, hal a jiných nemovitostí v Brně a jeho okolí. Našim klientům můžeme nabídnout dlouholetou zkušenost v oboru. Na trhu s nemovitostmi jsme již od roku 1994. Kromě toho, jsme držiteli několika EN a ISO certifikátu bezpečnosti a kvality služeb. Samozřejmostí u naší společnosti je i individuální přístup a jednání s klientem. Správa nemovitosti Brno od společnosti Ager je sázka na jistou a spolehlivou spolupráci.

 

Doplňkové služby při správě nemovitisti

Nově poskytujeme klientů i možnost údržby zeleně kolem nemovitosti i úklid samotné nemovitosti. Díky čemuž nemusíte řešit další starosti spojené s údržbou nemovitosti, tím šetříte váš čas a potažmo i peníze. Zkuste se připojit ke správě nemovitostí Brno od společnosti Ager, jako to již udělalo stovky jiných klientů. V současnosti spravujeme přes 12 500 bytových jednotek.

Kotlářská 51a, 602 00 Brno

Facebook

Společnost Ager lze nalézt v databázi Evropské databanky, Obchodní hospodářské komory a HBI  

Správa nemovitosti Brno a okolí. Nabízíme tovněž službu údržba zeleně a komplexní servis pro údržbu zeleně. Pokud nechcete uklízet, zkuste rovněž úklid Brno za příznivé ceny.